.

.

PhuLok Компатибилен со Мото G Пенкало (2021) Случај со HD Екран Заштитник [НЕ се Компатибилни со Мото G Пенкало (2020)] Тешки Солиден [Dual Layer] Шок Доказ Заштитен Браник Капак (Цр?

PhuLok Компатибилен со Мото G Пенкало (2021) Случај со HD Екран Заштитник [НЕ се Компатибилни со Мото G Пенкало

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со Motorola Мото G Пенкало (2021).[НЕ се Компатибилни со Мото G Пенкало (2020)].Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластика).Хибрид двоен слој на меки TPU внатрешниот слој и тешко поликарбонат школка дава вашиот телефон голема заштита.Воскресна-edge заштита екран и камера, за на ден-за-ден и груб и собори.Обезбеди лесен пристап до сите функции,вклучувајќи ги сите копчиња, камера, џек за слушалки, звучници, микрофон и полнење порта.Innovational дизајн обезбедува брза и лесна инсталација и отстранување, без употреба на алатки.Hamisc е посветена на дизајнирање и изградба на висок квалитет на телефонот случај производи. 1. Тешки Заштитен Оклоп случај, двоен слој со хибридни браник, да обезбеди тешки заштита за вашиот телефон од гребење и да го испуштите во секојдневниот живот. 2. Совршено се вклопуваат телефон случај, прецизно отсекување на испис овозможи лесен пристап до сите функции на телефонот, без отстранување на случај. 3.Овој производ е подигната околу рабовите на екранот, кои може ефикасно да се заштити мобилен телефон екран. ★Hamisc ветувам : Доколку имате било Незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде целосна наплата во рок од 24 часа. ★Искрено го покани!Се надевам да потрае вашето малку драгоцено време за да ја напушти критика за нашите производи.Ви благодариме! ★Ваше задоволство е нашиот напор.Добредојдовте на цел повторно!Имаат голем ден!Работат непречено!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата