.

.

PIIHUSW 6.35 3,5 мм Кабелска Splitter, 1/4 TRS Стерео Џек Машки да Dual 1/8(Мини) Женски Y Адаптер Мозок (20cm)

PIIHUSW 6.35 3,5 мм Кабелска Splitter, 1/4 TRS Стерео Џек Машки да Dual 1/8(Мини) Женски Y Адаптер Мозок (20cm)

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1/4" TRS машки до 2 x 3.5 mm Стерео женски Y-Кабел Splitter / Combiner, Должина : околу 20cm/ 8inch.Овој приклучок за слушалки кабел се користи за поврзување повеќето слушалки, Дома Аудио Засилувачи, Гитара, Пијано, домашно Кино Уреди, или Мешање Конзола.Plug and play, двоен избор, погоден за пренесување на аудио помеѓу 3,5 мм уреди (паметни телефони, таблети, слушалки, итн.) и 6.35 mm уреди (засилувачи, гитари, pianos, итн.), слушалки и микрофони се широко носи , Засилувач, гитара, пијано, миксер, домашен стерео систем, караоке систем, итн. 6.35 MM аудио конектор, 24k позлатени конектори за да се обезбеди висока стабилност, отпорност на корозија, приклучок за отпор, подобро пренос перформанси, потрајни, и повеќе реални звук. 6.35 mm моно машки двојно да се зголеми 3,5 мм женски аудио конверзија кабелот е целосно моделирани и заштитени за да се спречи EMI/RFI пречки, никел-Обложено 1/4 инчи (6.35 mm) приклучоци, гума вирус помош за зголемена издржливост.Спецификација Интерфејс 1 : еден 6.35 mm TRS моно машки интерфејс Интерфејс 2 : Dual 3.5 mm стерео женски главата Должина : 20cm Боја : црна Материјал : ПВЦ Карактеристики 1, 1/4 Инчи машки да dual 1/8 Инчи стерео женски кабелот за адаптер. 2, 6.35 mm машки 2x 3,5 мм женски splitter ви овозможува да се поврзете слушалки со аудио уреди, како на пример засилувачи или AV примачите со 6.35 mm приклучок.Пакет 1 x 6.35 mm машки да dual 3,5 мм женски аудио кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата