.

.

PANTAOHUAUS Pantaohuaes 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 10 Лајт

PANTAOHUAUS Pantaohuaes 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 10 Лајт

DEN 235.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pantaohuaes Мобилен телефон на Поправка & Резервни Делови.Кога ќе го замени стариот , ве молиме внимателно и нежно.pantaohuaes Мобилен телефон Резервни Делови.Сите производи се безбедни да се купи и брза испорака, 24-час e-mail услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 110mm Антена Сигнал Flex Кабел за Huawei Чест 10 Лајт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата