.

.

8 Pack AmVolt CR2025 Батеријата 3 Volt Литиум Батерија Монета Копчето Ќелија (ќе Истече 2025)

8 Pack AmVolt CR2025 Батеријата 3 Volt Литиум Батерија Монета Копчето Ќелија (ќе Истече 2025)

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИУМ ПЕРФОРМАНСИ на нашата 3-volt монета батерии се идеален, долго-траен решение за вашиот уред.Добиете повеќе батеријата време, гарантиран квалитет и врвен бренд осигурување.ТЕЧЕЊЕ-FREE - со цел да се спречи "дупките" во системот до две години дури и откако батериите се заборавени во уредот.Безбеден, удобен и подолготрајна батерија пакет!.МУЛТИ-КОМПАТИБИЛНОСТ - за разлика од имитира производи, нашите батерии се компатибилни со голем број на уреди, вклучувајќи BR2025, DL2025, ECR2025 2025 и повеќе.МАЛО СПАКУВАНИ - дали сте во малопродажниот бизнис?Нашиот врвен квалитет литиум монета батерии се пакувани за продажба на мало директно надвор од кутијата. 3 V ЛИТИУМ КОПЧЕТО МОНЕТА МОБИЛЕН БАТЕРИИ - исто Така Познат како CR2025, CR2025 BP, DL2025, ECR2025, KCR2025, BR2025, LM2025, 5004 LC, 5004 LB, L14, SB-T15, EA2025 C, EA-2025 C, L2025, 2025, DJ2025, KL2025, E-CR2025, KECR2025, GPCR2025, KT-CR2025.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата