.

.

Groz Дигитални Висина Мерач | Палета: 0-18 | Голем LCD Дисплеј | Точност: +/-0.005 (01637)

Groz Дигитални Висина Мерач | Палета: 0-18 | Голем LCD Дисплеј | Точност: +/-0.005 (01637)

DEN 14562.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Една Носечка Конструкција.Разноврсна решение за повеќето висина мерење апликации, scribing & одбележувањето на workpieces, мерење кандидира надвор, центар растојание итн.Појачани & земјата база правилно со цел да се елиминира вибрации.Голем лесно може да се прочитаат LCD дисплеј со резолуција од 0. 0005" (0. 01mm).Вертикална црта е прецизно поставен & совршено нормално на база.Големина : 0 - 18".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата