.

.

ЏЕБ Навлажнувачки Егзема Памучни Ракавици, Мали, 6 Пар

ЏЕБ Навлажнувачки Егзема Памучни Ракавици, Мали, 6 Пар

DEN 252.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Удобно 100% памучни ракавици; помага во апсорпција на рака креми и масти за да се спречи суви раце.Противалергиски и, исто така може да се користи за да се скрие кожни болести; го спречува боење на ткаенини и облека.Голема вредност како машина перат и еднократно.Совршен за материјал, фотографии, архивски и уметност ракување, накит, сребрен и монети инспекции премногу.Секој ракавица се вклопува или рака и лесно да се добие за вклучување / исклучување.Size : Small (12 На Број) Џеб клиенти избере нашиот ракавици како ефикасно решение за суви раце.Овие лесни и удобни ракавици помош на апсорпција на рака креми и масти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата