.

.

BFWood Свиња Наежвам Коса Четка - Чиста Мека Четка за Коса парична Казна Тенка Коса

BFWood Свиња Наежвам Коса Четка - Чиста Мека Четка за Коса парична Казна Тенка Коса

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 8.7"x2.8"x1.4".Дизајниран САМО за тенка и парична казна коса.Свиња влакната се redistributing природните масла до крајот на косата совети.Природни масла може да додадете сјај на вашата коса.Вклучувајќи detangling дрво чешел.Подароци кутија за пакување, идеален за подарок. 100% Природна, Чиста Свиња Наежвам (1.2 см должина наежвам), Само Одговара за Фино и Тенка Коса (како 1.5 cm густа коса).Свиња Влакната дава сјај на вашата коса.Оригиналниот Буковата Се Справи.Премиум Мека Гума Перница Обезбедува Неверојатна Четкање Искуство.Доаѓа со Мала Дрво Праска Чешел Косата, Добро Направена.Големина На Четката : 8.7x2.8x1.4 инчи други евтини синтетички најлон четки никогаш не ќе имаат овој мирис.Кога се користи за прв неколку пати, неколку свиња влакната може да падне.Ова е сосема нормално и е како резултат на некои лебди влакна – дел од процесот на производство.Тоа ќе престане да паѓа.Супер долга и густа коса може да не биде соодветен за тоа е чиста влакната на само 1.2 см должина.BFWood Бренд Приказна Овозможувајќи им на мажите да ги задржат своите бради во топ состојба секогаш е во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на брада четки и чешли, и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна е сеуште продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт занает работа и употреба на високо квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата