.

.

GOULIAN Деца U-Форма Електрична Четка за заби Цртан филм го Поставите Автоматско Четка за заби Преносни Чистење на Забите Алатка

GOULIAN Деца U-Форма Електрична Четка за заби Цртан филм го Поставите Автоматско Четка за заби Преносни Чистење

DEN 313.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

U-форма четка главата и мека наежвам четка за заби која направени од храна одделение силиконски, е мека и издржливи.Симпатична цртан филм форма е совршено дизајниран за да се направи четкање лесно и забавно за мали деца на возраст од 2 и нагоре.Се привлечат децата да падне во љубов со четка забите.Лесен за Користење : Една мека притиснете за да го вклучите.Симпатична цртан филм четка за заби им овозможува на децата да се развие добра заб четкање навики и намалување на расипување на забите.Батерија, долго траење на батеријата, едноставен и удобен операција.Водоотпорен занает овозможи директна се мијат со вода после миење на забите, лесен и удобен, Лесно и безбедно да уживате во четкање дури и во туш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата