.

.

делови-брз 256MB DDR2 16bit 144pin Мемориски Модул за Брат Печатач MFC-8710DW, MFC-8810DW, MFC-8910DW Бренд

делови-брз 256MB DDR2 16bit 144pin Мемориски Модул за Брат Печатач MFC-8710DW, MFC-8810DW, MFC-8910DW Бренд

DEN 7176.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

256 MB Меморија за Брат Печатач MFC-8710 DW, MFC-8810 DW, MFC-8910 DW.Гаранција : Живот. 256 MB Мемориски Модул компатибилен со : Брат Печатач MFC-8710 DW, MFC-8810 DW, MFC-8910 DW.Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата