.

.

Кафе Кригла Држачот за Ѕид Монтирани - Дрвени Кригла Полици за Ѕид - Дрво Селски Farmhouse Кафе Полица - Кафе Полица Рек - Ѕидот Виси Носителот Монтирани Полица Организат?

Кафе Кригла Држачот за Ѕид Монтирани - Дрвени Кригла Полици за Ѕид - Дрво Селски Farmhouse Кафе Полица - Кафе Полица

DEN 790.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРИКАЗ на ВАШИТЕ ЧАШИ на овој елегантен ѕид-монтирани кафе носителот страна So Cal Buttercup.Овој простор за заштеда на кригла рек ослободува до шкафот и countertop простор.ВРВОТ ПОЛИЦА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ нека ви е удобно да ги чува сите од вашето кафе додатоци веднаш до вашите чаши.Чувајте ги вашите шеќер, creamer, чај кеси, промешајте лажици, филтри, и сите други додатоци сите на едно место.ГОЛЕМА КРИГЛА ПРИЈАТЕЛСКИ : Овој производ е дизајниран да ги собере сите големини на чаши особено поголемите.Држете се до девет чаши, чаши, teacups, или мејсон тегли.ДОПОЛНУВААТ ВАШИОТ СЕЛСКИ DÉCOR!Рачно изработени од премиум тврдо, оваа полица ќе додадете контакт на уникатен селски воздух за да вашето кафе бар станица!Квалитетно направена со големо внимание да ни најмал детал, тоа ќе го направи централен од вашата кујна и трпезарија.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & се ГРИЖИ СЛОБОДЕН ШОПИНГ : Нема специјални алатки и собранието не е потребно да го поставите вашиот кафе носителот!На ѕид и шрафовите за монтирање и заштита се вклучени во пакетот.Овој производ е поддржан од 1 година гаранција.Ако не ви се допаѓа оваа точка од која било причина, ве молиме да ни порака и ние ќе го направи тоа право!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата