.

.

Dritz 3031 Криви Basting Безбедност Игли, Големина 2, Никел-Обложено Месинг (75-Count)

Dritz 3031 Криви Basting Безбедност Игли, Големина 2, Никел-Обложено Месинг (75-Count)

DEN 215.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земја На Потекло : Малезија.Број На Модел : 3031. Објектот Пакет Димензии : 5.49999999439" L x 3.49999999643" W x 0.49999999949" H. Точка Пакет Тежина : 0.0992080179 lb.Никел-обложено месинг криви за безбедност на иглички се полесно да се користи од директно безбедност игли за ватенка basting.Криви pin има само совршен агол за лесно навлегување на ватенка слоеви без да се премине.Големина : 2 : 1-1/2 инчи.Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата