.

.

MXJCC Носот и Уво Коса Тример Ножици-Полнење на Носот и Уво Коса Тример, Супер Водоотпорни, Лесно да се Чисти, Двојно Остро Нож, Безболно Кроење на Носот Коса

MXJCC Носот и Уво Коса Тример Ножици-Полнење на Носот и Уво Коса Тример, Супер Водоотпорни, Лесно да се Чисти,

DEN 2130.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА на енергија и ШЕПОТ ТИВОК : Со нови и помоќен мотор, на заштеда на енергија е зголемена за 5%.Оваа носот тример е погодна за патот патувања и за патување.Бучавата е помала од 50db, па можете да го користите носот коса clippers самоуверено додека вашите семејства се спие.РАЗНОВРСНА : Ова high-end cordless носот тример Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, ова cordless Увото и Носот Коса Тример може ефективно и удобно да ги отстраните несаканите влакна од вашиот нос, уши, веѓите, брада и лицето.Едно-копче дизајн е лесен за употреба и е погоден за мажите и жените.Дозволете да ви го покаже најсигурна страна во секое време, насекаде.IPX7 ВОДООТПОРЕН и ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Водоотпорен и перат, лесно се справи со остаток од впие чистење, дури и ти се тушираат.Мие и се отстранува тример главата е лесен за чистење и одржување.User-friendly корисна тело дизајн доаѓа со прашина-доказ покрие за да се заштити тример главата.DUAL-EDGE ВРТИ НОЖЕВИ : Ова носот коса тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем со заштитна маска, внатрешниот 360° ротирачки дизајн, кој прецизно ги отстранува влакната без да се болни и непријатни влечење.Тоа е удобен и лесен за употреба.Нека ви покаже твоите најдобри на работа.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Име на производ : Носот коса trimmer Nose коса тример : еден blade Product карактеристики : вертикална мрежа машина главата.Сите круг на кроење.На машина главата е washed Double остро нож.USB charging Product конфигурација : носот коса уред домаќин, полнење преку USB кабел, четка за чистење, manual Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата