.

.

Zou.Rena Малку Девојки Коса Четка за Лесно да ги Бранеа Преку Tangles-Без Течност,Сјајот Confetti Еднорог Игра Подароци за Деца на Возраст 3-8(розева)

Zou.Rena Малку Девојки Коса Четка за Лесно да ги Бранеа Преку Tangles-Без Течност,Сјајот Confetti Еднорог Игра

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕДНОРОГ ПОДАРОЦИ за ДЕВОЈКИ : Прилично симпатична еднорог коса четка сакан од деца, тоа е за ѕвезда форма, забава shakeable bling пеперутка ќе се движи додека вие четка, нема течност во чешел, одличен подарок за малите девојчиња.НАЈДОБРИ DETANGLING ЧЕТКА : четка има две нивоа редовни-flex забите кои планирам низ косата, тој го остава косата супер-мазна и метежот-бесплатно, помогне да се запре метежот солзи да го прави четкање и detangling многу полесно, работа прилично добри во detangling кукла е перика, како и.HAIRBRUSH ГОЛЕМИНА : 6.77 inchx3.34inch, дршката дел 3.3 инчен лесно да се одржи, не е премногу мала и премногу голема, тоа е средна големина за девојки на возраст од 3 до 8. Мала тежина и лесен за чување лесно да премине во вашата торба.ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : не е важно дали вашата коса е долга или кратка, кадрава или права, густа или парична казна, оваа четка ќе работи преку било кој тип на коса отстранување на tangles додека прави косата мазна, ние би сакале да предложиме нежно планирам низ вашата глава не користете премногу сила кога четкање ако мислите дека наежвам малку тешко.КУПИ СО ДОВЕРБА : Ние и ветуваме да се обезбеди најдобар квалитет за вас.Ако искуство производство дефект во рамките на првите 30 дена од купувањето, ве молиме контактирајте со нас и ние со задоволство ќе ја замените вашата коса четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата