.

.

Groen Z002051 Вентил Свет, 3/8 Npt Рака На Воланот

Groen Z002051 Вентил Свет, 3/8 Npt Рака На Воланот

DEN 7690.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 9.0" (W) x 9.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Groen Z002051 Вентил Свет, 3/8" Npt Рака Whee Вистински ОЕМ замена дел Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата