.

.

Mutikor Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Брат LC20E LC 20E XXL Употреба со MFC-J985DW MFC-J775DW MFC J775DW XL MFC J985DW XL MFC-J5920DW(2Black 2Cyan 2Magenta 2Yellow) 8 Pack

Mutikor Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Брат LC20E LC 20E XXL Употреба со MFC-J985DW MFC-J775DW MFC J775DW

DEN 527.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со мастило кертриџ : LC20 E XXL Б.К LC20 E XXL C LC20 E М XXL LC20 E XXL Y (НЕ-ОЕМ).Пакетот вклучува : 2 x LC20 EBK XXL Црна, 2 x LC20 EC XXL Цијан, 2 x LC20 EM XXL Магента, 2 x LC20 EY XXL Жолта.Страница Принос : 2400 страници за LC-20 Е XXL Црно мастило кертриџ, 1200 страници за LC-20 E XXL Боја на мастило кертриџ при 5% покриеност на А4 Хартија.Боја : 2 x Црна, 2 x Цијан, 2 x Магента, 2 x Жолта, вкупно 8 pack.Компатибилен со Печатачи : MFC J985 DW MFC J775 DW MFC J775 DW XL MFC J985 DW XL MFC J5920 DW MFCJ985 DW MFCJ775 DW MFCJ775 DW XL MFCJ985 DW XL MFCJ5920 DW.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата