.

.

50 компјутери Избрани Еластична Коса Врски,Нема Штета или Snagging венчиња,Големи Multicolor Ластичињата конска опашка Носители (4mm)

50 компјутери Избрани Еластична Коса Врски,Нема Штета или Snagging венчиња,Големи Multicolor Ластичињата конска

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие коса врски имаат голема amout на рашири со трајност.тие можат да бидат streched лесно и повторно брзо. 50 парчиња пакет се доволно за вашата секојдневна употреба.Просечната големина е околу 4 мм во дебелина и 5 см во дијаметар.Овие не-метал жартиери се добар медиум за да густа коса.Овие косата со ластичиња се меки и удобни, Тие може да се одржи вашата коса без било каква штета, лесно да се стави на и отстрани без метежот, финтата или да се повлече.Вратоврска обоена коса врски се Избрани.Различни бои за да ви донесе различни расположенија.Онанирачки коса врски може да биде одличен избор за вас.Кога ќе одат надвор да играат, спорт, или работат, да ги задржи овие венчиња во нејзината спортска торба така што таа може да ги сподели со нејзините соиграчи кога тие се заборави, се губат или се скрши нивни.Обилна Количина : пакет од 50 компјутери е доволно за вашата секојдневна употреба или споделување со семејствата.Добиете овие венчиња во вашата торба, можете да ги користите anytimeor да ги споделите со вашите пријатели кога тие се заборави, се губат или се скрши нивни.Парична казна Перформанси : Овие hairbands се многу еластичен.Не е тешко дел каде што тие лепак тоа значи дека тие може да се одржи вашата коса без било каква штета.Тоа е многу широк и го задржува својот облик добро.СПЕЦИФИКАЦИИ : 1. Количина : 50 Pcs Коса Ties2. Боја : Black3. Дебелина : 4 mm4. Дијаметар : 2 inch Features : Нема штета, без лизгање.50 компјутери пак е доволно за вашата секојдневна употреба или споделување со семејствата.Не е лесно да се изгубат нагоре, се скрши или да водат надвор.Не се малку или повлекување на косата кога се отстранети.Одлично за тенка за да медиум густа коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата