.

.

Искрени Компанија, Клуб Кутија, Чиста Свесен Пелени, Желка Време + Точки & Цртички, Големина 2, 76 Count (Пакување + Печати Може Да Се Разликува)

Искрени Компанија, Клуб Кутија, Чиста Свесен Пелени, Желка Време + Точки & Цртички, Големина 2, 76 Count (Пакување

DEN 671.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Симпатична пелени : Ова поле е преполна со противалергиски, супер меки, ултра-абсорбента, нежни, безбедно, и пелени за еднократна употреба во симпатична елитниот отпечатоци со мека, еластичен страна панели, а удобен еластична корселе, сигурни се вклопуваат нога ракави, и прицврстување на картички.Супер-меки лагер : На cloudlike лагер обезбедува крајната удобност за деликатна кожа, додека брзо funneling влага далеку.Мулти-слој технологија брави далеку влага, држејќи 17 пати неговата тежина во течност за напредни течење заштита.Еко-пријателски, Тоа е причината зошто ние го згрешат на страната на претпазливост кога станува збор за состојка избор, го прават нашите најдобри за да се избегне хемикалии кои предизвикуваат загриженост; Ние користите паметна состојки и да се создаде доверба производи кои работат.Боја : Желка Време + Точки & Цртички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата