.

.

7.2 Нозе Gooseneck Телефон Tripod со Магнет и Менгеме + 15 Инчен Мини Tripod - 30' Стигнат до Оддалечените, Бескрајно Прилагодливи Gooseneck Рака, и Брзо Ослободување - за iPhone 11, 12 Max Висо?

7.2 Нозе Gooseneck Телефон Tripod со Магнет и Менгеме + 15 Инчен Мини Tripod - 30' Стигнат до Оддалечените, Бескрајно

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВКЛУЧУВА ДВЕ TRIPODS - 15" мини tripod и tripod дека се прилагодува од 2.3'-7.2' високи.ПРВИОТ ТЕЛЕФОНСКИ TRIPOD ДА ВКЛУЧУВААТ МАГНЕТ ПРИЛОГ - повеќе не треба да се отвораат и затвораат на менгеме.Само прикачите вклучени метална подлога на задната страна на вашиот паметен телефон или во вашиот телефон случај.БЕСКРАЈНО ПРИЛАГОДЛИВИ 360° на РОТАЦИЈА ФЛЕКСИБИЛНИ РАКА - за разлика од другите телефон tripods, можете да ја прилагодите tripod за буквално секоја позиција со флексибилни рака.Совршен додаток.БЕСКРАЈНО ПРИЛАГОДЛИВИ 360° на РОТАЦИЈА ФЛЕКСИБИЛНИ РАКА - за разлика од другите телефон tripods, можете да ја прилагодите tripod за буквално секоја позиција со флексибилни рака.ДАЛЕЧИНСКИ РАБОТИ ДО 30 МЕТРИ - зема двете слики и видео и парови со двете i Phone и Android.ВКЛУЧУВА ДВЕ TRIPODS - 15" мини tripod и tripod дека се прилагодува од 2.3'-7.2' високи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата