.

.

1 Галон Спартанско Влажна Четка Почиста - 4 по случај

1 Галон Спартанско Влажна Четка Почиста - 4 по случај

DEN 1079.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Специјалност Почиста.ТЕЛ : 7.0 - 8.0. Растворот : 2 - 6 мл./гал.Biodegradable.Фосфат слободни.Спартанско Влажна Четка Почиста - Gal. , 4/cs #3016-1 Не исплакнете кат почиста се концентрира, го намалува времето и трудот трошоците за секојдневно одржување на висок сјај, метал-блокирам кат завршува.Пријатен мирис на лимон.Biodegradable.Фосфат слободни.Растворот : 2-6 мл.прави галон.Брзо и лесно ги отстранува нечистотијата и други површински почви во голема мера го продал области.Брзо сушење.Не остава остатоци или haze да досадна кат заврши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата