.

.

Blu Монако Workspace Розово Злато Биро Организаторите и Складирање Додатоци Десктоп Рек Датотека Организатор со Датотека sorters и Фиока за Канцелариски Материјали, Хартиј

Blu Монако Workspace Розово Злато Биро Организаторите и Складирање Додатоци Десктоп Рек Датотека Организатор со

DEN 914.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од метал mesh и заврши со розово злато боја, оваа Датотека Организатор изгледа одлично на секоја работна маса!Сето ова во еден inbox организатор caddy ќе изгледаат одлично на масата додека, исто така, нуди функционалност и модерен изглед.МОДЕРНА, ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН : Организација не треба да биде тешко.Направен од метал заврши во розово злато и кој единствена мрежа дизајн, оваа Вертикална и Хоризонтална Датотека и снабдувањето на организаторот со фиока и писмо sorter држи се работи организирано и заштедува простор.ОРГАНИЗИРА ВО СТИЛ : Со ова се зголеми злато биро додатоци & workspace организаторите канцелариски организатор, вие не треба да се доведува стил за организацијата.Користете биро датотека носителот на вашиот работен простор да ги собере сите на вашите важни документи, фајлови и документи, а исто така се стилски и со било оркестарот.ВКЛУЧУВА ГОЛЕМА ФИОКА : Со повеќе прегради, постои простор за складирање на сите ваши резерви и простор за фајлови, документи, папки и повеќе.НЕ ГУБАТ ДОКУМЕНТИ : Некогаш загубите нешто важно на вашето биро?Никогаш не повторно!Овој компјутер биро организатор фах ќе ви помогне да зачувувате датотеки и важни документи.Тогаш, тие ќе бидат лесно достапни на вашата работна маса секогаш кога ќе им треба.Совршен за вашиот дом, канцеларија, кујна, колеџ, училиште, жени, просторија, ученичкиот дом или секоја соба!.Стил или функционалноста?Со оваа сите-во-едно Датотека Организатор, вие не мора да го изберете!Направени на премија се зголеми злато заврши метал mesh дизајн, вашето биро и да датотеки, важни документи, фајлови и документи, ќе бидат организирани и да изгледате одлично на вашата работна маса.Чувајте ги сите на вашите важни датотеки и документи достапни со сите-во-едно биро организатор.Постои многу простор за документи, фајлови, книги, белешки и други мали предмети.Ќе бидат организирани и стилски, премногу!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата