.

.

Сина Орхидеи Слама Ткиво Кутија Покрие Еко-Пријателски Природни Тајландски Слон Станот На Лицето Ткиво Носителот Правоаголна Случај Фармацевт (Природни Кафеава)

Сина Орхидеи Слама Ткиво Кутија Покрие Еко-Пријателски Природни Тајландски Слон Станот На Лицето Ткиво Носителот

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прифатлива Луксузен Слон Ткиво Кутија Со Капак.Дизајниран со елегантен Тај стил слонови и стилски свила уреденост.Природен Материјал.Полињата за плетен одржливо берат и рачно изработени, поддршка на руралните локални економии.Прекрасна Ориентални Почетен Акцент.Додадете контакт на Азија талент за вашата бања, спална соба, дневна соба, автомобил, или канцеларија.Удобен и Лесен.Лесно ткиво кутија вметнување со 2-двострано записи.Широк горниот отвор за лесно ткиво отстранување.Лесно складирање со количка форма.Се Вклопува Во Стандардната Големина На Правоаголни Лицето Ткиво Кутии.Големина : 10" x 5" x 4".Некои мали темни области може да бидат присутни на слама, поради природниот процес на сушење.Грижа Инструкции : Избрише се чистат со влажна крпа.Сува во директна сонце со добар проток на воздух.Направени и Увезена од Тајланд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата