.

.

Retevis RT21 Шест-Пат Мулти Единица за Брзо Банда Полнач за Retevis RT21 RT28 H-777S (не за H-777) RT53 Воки Токи и Батерии (1 Pack)

Retevis RT21 Шест-Пат Мулти Единица за Брзо Банда Полнач за Retevis RT21 RT28 H-777S (не за H-777) RT53 Воки Токи

DEN 1631.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Шест начин универзална брза мулти полнач за Retevis RT21 RT28 RT53 H-777 S (НЕ за H-777) две начин радија и батерии; ви овозможува полнење шест воки токи поефикасно и побрзо одеднаш.Напредни материјали за долг период безбедна употреба; безбеден и сигурен; со повеќе сигурност заштита на overcharge заштита; во текот напон заштита и краток спој заштита.Прекинувач копчето на базата овозможува контрола на процесот на полнење додека не исклучете го моќ; Индикатор за полнење за удобен, лесно да се користи. 100-240 V напојување за меѓународна употреба; адаптер и pin монтажни направете го тоа лесно за вас да го изберете вашиот локален pin.Повеќе полнење заштита; overcharge заштита; overvoltage заштита; краток спој заштита; тоа е побезбедно да ја полните вашата радија.Текст 5 V/4А -.Излез : 4.2 V. Полнење на струјата : 500m A(по џеб).Димензија : 25 x 20 x 6cm/9.84 x 7.87 х 2.36 во.Тежина : 965g/34.04 оз(вклучуваат адаптер). 1 x RT21 Шест-Пат полнач. 1 x Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата