.

.

Светлата Поклопец на Леќите на Headlamp Леќа Одговара за ФОЛКСВАГЕН Touareg 2007 2008 2009 2010 Автомобил Светла Покрие Јасно Замена на Авто Главата Светлина Школка (Боја : Возачот

Светлата Поклопец на Леќите на Headlamp Леќа Одговара за ФОЛКСВАГЕН Touareg 2007 2008 2009 2010 Автомобил Светла

DEN 1238.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна. ★Лесна инсталација, Директна замена, совршен за чистење, да се ревитализираат изглед. ★Висока-квалитет, чувствувате издржливост. ★Со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува. ★Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.Спецификација : Материјал : Поликарбонат (PC) plastic Project Име : Headlamp Shade Position на возилото : пред се, лево и right Color : transparentfeature : 1. Направени од високо-квалитетни пластични, еколошки, лесни и издржливи.2. Транспарентна школка не влијае на светлината емисија.3. Направени од високо-квалитет поликарбонат (PC) пластика, со заштитна УВ слој, кој го спречува yellowing или исчезнува.4. Заштитете го вашиот автомобил фарови од оштетување, прашина и отпорност на вода.5. Елегантен изглед, изгледа кул.6. Лесно да се размонтираат и инсталирате.Пакет Содржина : 1 *Светлата школка cover Give вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Кон својствата

Material:
Polycarbonate (PC) plastic
Project Name:
Headlamp Shade
Position on the vehicle:
front, left and right
Color:
transparent
feature:
1. Made of high-quality plastic, environmentally friendly, lightweight and durable. :
2. The transparent shell does not affect the light emission. :
3. Made of high-quality polycarbonate (PC) plastic, with a protective UV coating that prevents yellowing or fading. :
4. Protect your car headlights from damage, dust and water resistance. :
5. Elegant appearance, looks cool. :
6. Easy to disassemble and install. :
Package Contents:
1 *Headlight shell cover :
Give your vehicle a clean and tidy appearance!Perfect for those who have faded or yellowed lenses! :
Headlight lens cover keeps your car headlight clean and safe.Give your vehicle a clean and revitalized updated look! :

Најдобри предлози во категоријата