.

.

Kool-Vue VW27EL Надворешноста Огледало

Kool-Vue VW27EL Надворешноста Огледало

DEN 655.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Директна Замена Огледало Компатибилен со 2005-2010 "Фолксваген" Jetta.Kool Vue VW27 EL Карактеристики : Paintable, Прирачник за Виткање, Загрева, Моќ Стакло, Во-домување Јачина на Светлина.Го заменува OE Број : 1 K1857507 DJ9 B9 Нашите огледала одат низ ригорозни времето, замав, и испитување вибрации за да бидете сигурни дека ќе го добиете најдобриот квалитет огледала.Поддржани од страна на 1-година Kool Vue ограничена гаранција - вие не може да тргне наопаку со Kool Vue Огледала!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Left Volkswagen2006-2009 Jetta GLI 4-Врати, Sedan2006,2009-2010 Jetta TDI 4-Врати, Sedan2010 Jetta TDI Првенство Издание 4-Врати, Sedan2006 Jetta Вредност Издание 4-Врати, Sedan2007-2010 Jetta Wolfsburg Издание 4-Врати, Sedan2005 Jetta (submodel : 2.5, GL, GL TDI, GLI, GLS, GLS TDI, TDI) 4-Врати, Седан, 5 Generation2006-2008 Jetta (submodel : 2.0 T, 2.5) 4-Врати, Sedan2008-2010 Jetta (submodel : S, SE, SEL) 4-Врати, Sedan2009-2010 Jetta (submodel : Comfortline, Highline, Trendline) 4-Врати, Седан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата