.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Ѕид Монтирани Електрични Топла Крпа Wamers, Електрични Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови 50W Заштеда на Енергија за Бања Хотел (Боја : Приклучок)

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Ѕид Монтирани Електрични Топла Крпа Wamers, Електрични Загреан Пешкир Багажник со 4 Барови

DEN 5748.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. ✪Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwired.ДОДАТОК : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.HARDWIRED : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. ✪Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот. ✪Се задржи на крпи и бањи топли и суви и да им помогне на бањата да се задржи топло Интелигентна контрола на температурата, се задржи постојана температура, безбедно, не боли раката. ✪Простор за Заштеда на енергија : Монтира на Ѕид, со цел да се направи најмногу од се достапни соба простор; Држи твоите крпи и облека сува, топол и удобен чекор откако ќе излезе од туш.Боја : Приклучок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата