.

.

4PCS Јазик Гребење, Tounge средства за Чистење, Намалување на Лошиот Здив, Медицински Одделение Орална Нега, од Нерѓосувачки Челик Не BPA, Свеж Здив, Новите Оцени Двојна Ст

4PCS Јазик Гребење, Tounge средства за Чистење, Намалување на Лошиот Здив, Медицински Одделение Орална Нега, од

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Премиум Материјал : Овие јазик гребење се BPA-FREE и ' РЃА-ДОКАЗ.2 ПАРЧИЊА лажица гребење се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик што не ќе се скрши, не ' рѓа, не мувла.Други двојна страна гребење се целосно BPA-free.Купуваат со 100% доверба.Надградба Дизајн : 2 парчиња двојна страна јазик гребење се на најновата верзија на 2021.Едната страна е trapezoid granule, antoher страна е густината на косата четка.Масажа и чист вкус пупки во едно време, Чистење ефект е до 50% од стара верзија.Екстра-широк Scraper Глава : 1.43 инчен scraper главата е поширок од другите, може да ги опфаќа целата наша јазик лесно.Edge е мазна и издржливи, , тоа е костим за сите семејство menbers (над 8 години).Повеќе чисти.Лесен за Чистење : Само исплакнете ги во топла вода или лимон, вода, стануваат чисти одеднаш.И лажица јазик гребење исто така, може да биде безбедно да се користи во машина за миење садови.Идеја за подарок : Мала големина доволно за да се вклопат во џеб, чанта, чанта, или на багажот, што може да се чистат нашиот јазик секаде и во секое време на патување.Добар почнува со насмевка и свеж здив.Одличен подарок за семејството, пријател, себе за роденден, брак, денот на благодарноста и денот на вљубените!.Едноставни Чекори да се користат : 1.Гаргара устата со лимон или чистење со вода. 2.Штрчат јазик, тогаш се користи suitble јазик scrpaer scraper со 3-5 пати. 3.Гаргара устата повторно со вода, а потоа исплакнете јазик средства за чистење по заврши.Пакет содржи : 1.Лажица форма јазик scraper почиста : 2 парчиња 2.Dual страна јазик scraper почиста : 2 парчиња 3.Преносни Пакет : 1 Pcs 4.Кориснички Прирачник : 1 Pcs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата