.

.

Гласник Торба за Мажите,Отпорен на Вода Платно 15.6 инчен Лаптоп Торба Гроздобер Satchel Торба за Работа на Училиштето Патување со VONXURY

Гласник Торба за Мажите,Отпорен на Вода Платно 15.6 инчен Лаптоп Торба Гроздобер Satchel Торба за Работа на Училиштето

DEN 1293.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6" лаптоп со shockproof поместена преграда, која го штити вашиот лаптоп безбедно.6" Лаптоп со посебни поместена ракав.Рамо, Рака : 13.Тоа е, исто така, совршено училиште торба за тинејџерите, девојки, момчиња и колеџ студентите.Лесно се вклопува сите лаптопи до 15. -1 големи главната преграда, (со 3 патент внатрешните џебови и 4 внатрешни лизга џебовите).Квалитетот токи и тешки платно ткаенина сте избрани да се направи гласник торба трајни и ретро.Овој лаптоп гласник торба може да се вклопат до 15.Главната преграда е запечатен со zip и анти-кражба дизајн гарантира дека сè е многу безбеден.Архивиран џебови ги работите во чисти.Оваа отпорен на вода платно гласник торба може да се користи како вашиот секојдневен торба или работа торба, која може да се вклопат до 15.Рамо, Рака : 13.Трајни и сигурни : платно crossbody торба е направен од издржливи и отпорни на вода платно ткаенина,заштита на вашите лични предмети, дури и во слаби врнежи од дожд.Димензии : 15.Лесно се вклопува сите лаптопи до 15.Совршен Подарок : Ова-апарат vx VONSURY висок квалитет лаптоп гласник торба е препорачливо за деловен човек кој треба да го носат својот лаптоп секој ден, совршен за статистика, работат и на училиште или било отворено активност.Оваа VONXURY гласник торба е направен од чисто дизајн совршен за мажи, жени, момчиња и девојки за различни цели.Може да се најде на функционалноста од нејзините повеќе прегради дизајн, голем капацитет, но не и гломазна.Димензии е : 16.Димензии : 15.Архивиран џебови ги работите во чисти.Тежина : 2.Можете да ги организирате Ipad, A4 датотеки, книги, списанија, модните додатоци со различни џебови кои се задржи неопходни нешта во место и безбедно. -1 брз пристап џеб на размавта,. -1 багаж појас.Оваа VONXURY гласник торба е направен од чисто дизајн совршен за мажи, жени, момчиња и девојки за различни цели. -1 архивиран големи џебови под размавта, (со 8 картичка слотови,2 пенкало носители и 1 копче синџир).6" лаптоп со shockproof поместена преграда, која го штити вашиот лаптоп безбедно.Погоден е за мажи и жени за работа или секојдневно се случува надвор.Оваа отпорен на вода платно гласник торба може да се користи како вашиот секојдневен торба или работа торба, која може да се вклопат до 15.6 инчен училиште торба карактеристики мека рамо, рака и удобно баласт за ублажување на рамо вирус и да ви донесе удобност.Овој лаптоп гласник торба може да се вклопат до 15.6" Лаптоп со посебни поместена ракав. -2 лизга џебови во предни размавта,.Може да се најде на функционалноста од нејзините повеќе прегради дизајн, голем капацитет, но не и гломазна.Неговите дното е поместена со памук кој може да го штити вашиот лаптоп, Macbook и други дигитални производи од испакнатини, капки или шокови.Можете да ги организирате Ipad, A4 датотеки, книги, списанија, модните додатоци со различни џебови кои се задржи неопходни нешта во место и безбедно.Заштитете го Вашиот 15" Лаптоп : Овој лаптоп гласник торба има големи, меки лаптоп преграда за складирање на вашиот таблет или 15.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата