.

.

Aupoko R134A AC Ладилни Полнење Црево, 1/2 Acme Може да Настроената Допрете Издавање Вентил, и Полнете ја Црево со Притисок Колосек, Одговара за Автомобил AC Климатизација Лад?

Aupoko R134A AC Ладилни Полнење Црево, 1/2 Acme Може да Настроената Допрете Издавање Вентил, и Полнете ја Црево

DEN 342.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❄ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ A/C може да допрете guage црево надополнување за R134 A R12 или R22 ладилни ладилни да возило или дома air-conditioning, со многу работни перформанси. ❄ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ R134 A може да допрете го, R134 A ниски страна брзо се направени од алуминиум, за висока отпорност на топлина издржливост и безбедност. ❄ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА R134 A мерач надополнување црево има 90 степени Push & Заклучување спојка со авто исклучи.Едноставен и лесен за употреба.Доаѓаат со мерач за лесно прегледување за време на употреба и добивање на точни полнење. ❄ ДИМЕНЗИЈА 1/2" ACME женски x 1/4" SAE машки може да допрете настроената, 13mm R134 A низок притисок брз спојка, тема : женската ниски страна R134a 13 mm брз спојка x 1/4 машки" SAE FL. ❄ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА Со 1/2" ACME frezon може да допрете го, надополнување на Цревото со мерач и R134 A ниски страна брз спојка,ние може да обезбеди 12 месеци бесплатно-се грижи гаранција, треба да се има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 0-100psi / 0-7 KG/c㎡.Лактите Главата Дизајн.Одговара за R134a Низок Притисок Дел Услуга.Алуминиум Материјал. 1/2" ACME Женски Интерфејс.Пирсинг Тип. ●1 Pc x R134 A Климатизација Ладилни Полнење Црево со Мерач. ●1 Pc x R134 A Може да се Поотворени. ●1 Pc x R134 A Брз Спојка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата