.

.

1080p IMX323 Sony Чип Супер слаба Светлина Шпион Камера со WiFi Дигитални IP Сигнал, Снимањето & Далечински Интернет Пристап, Камера Скриени во 6.5 Plug-in Лажни Воздух Два (Оваа Ед?

1080p IMX323 Sony Чип Супер слаба Светлина Шпион Камера со WiFi Дигитални IP Сигнал, Снимањето & Далечински Интернет

DEN 4798.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ОВАА КАМЕРА Е : – 1/2.8", 2.0 ПРАТЕНИК Ултра ниска light sensor Wi-Fi камера која може да се види 2-3 X подобро од човечкото око под слаба светлина. - 940n M IR чувствителни. – Супериорен стакло оптика, не се пластични. – Директна моќ за 24/7 операции. – Ќе се поврзете директно до 110 V штекер. – ONVIF во согласност и ќе работи со популарните NVR и 3 лица софтвер за КОМПЈУТЕР како што i Spy Connect, Any Cam, Сина Ирис итн. – 16 GB внатрешна меморија (200+часот) со движење откривање на снимањето. – Push нотификација. – Работи со i Phone, i OS и Андроид уреди. - Без месечна претплата она и без претплата/регистрација барање. -.ОВАА КАМЕРА Е ((НЕ)) : – Нема Аудио (се должи на федералната регулатива, (18 U. S. Код § 2512). – Нема енергија од батеријата. – Нема ноќ визија вграден во. 1080 P, 2.0 ПРАТЕНИК, 1/2.8" Ултра ниска light sensor Wi-Fi за да се види подобро од човечкото око под слаба светлина.Сигурен P2 P серверот за далечински живеат разгледување и движење аларм известување.Зона контролирано движење откривање снимање и далечински пристап до снимките. (16 GB внатрешна меморија (200+часот)).Супериорен стакло оптика со 90deg широк агол и 940n M филтер.Plug-in моќ за 24/7 работа.ONVIF во согласност и ќе работи со популарните NVR и 3 лица софтвер за КОМПЈУТЕР како што i Spy Connect, Any Cam, Сина Ирис итн.Работи со i Phone, i OS и Андроид уредите и КОМПЈУТЕРОТ.Без месечен надомест она и без претплата/регистрација барање.Не Аудио (се должи на федералната регулатива, (18 U. S. Код § 2512).Не батеријата : Сите наши камери се plug-in или директно НАИЗМЕНИЧНА струја за 24/7 работа.Mac не е компатибилен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата