.

.

TOUHIA M20x1.5 Метрички Десната Рака Тема Умре(1Pc)

TOUHIA M20x1.5 Метрички Десната Рака Тема Умре(1Pc)

DEN 261.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метрички челик материјал Умре.Провира умира намали машки конец.Идеален за поправка или одржување.Се користи со славини, кои се сече на парење женски теми.Ве молиме проверете што ви е потребно пред купување.Големина : M20x1.5 Specifications : 1. Метрички Легиран Челик материјал Хексадецимален Die2. Големина : M20 x 1.53. Идеален за поправка или одржување work4. Користете го ова со било кој тип на wrench5. Достапни во многу sizes Package се Вклучени : 1 x Тема Умре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата