.

.

Урбан Француски Ткиво Случај Покрие Ткиво Кутија Покрие Ткиво Случај Носителот (Chacoal Shearling, Мали)

Урбан Француски Ткиво Случај Покрие Ткиво Кутија Покрие Ткиво Случај Носителот (Chacoal Shearling, Мали)

DEN 504.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

РАЗНОВРСНА : Совршен за крајот на маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа; Употреба во кујна, дневна соба, family соба, канцеларија, занает соба, спална соба, и повеќе.ПРИЈАТНА за СКЛАДИРАЊЕ : да се Облекуваат ткиво кутии со овој стилски покрие.Чиста, минимални и модерен дизајн е совршен за домашна и комерцијална употреба.Ова е недостасува парче во вашата соба дизајн кои ќе се надополнуваат сите внатрешни оркестарот.ФУНКЦИОНАЛНОСТ : На дното на рака држи кутија безбедно, па никогаш не ќе мора да се грижите за ткиво кутијата паѓа надвор.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : можете да го машина за миење и исто така може да го користите вашиот фен.Брзо и лесно.Боја : Chacoal Shearling | Size : Small.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата