.

.

Vileda 158735 Супер Класичен Метла со Триаголен се Справи и Супер Duster Класичен Убедливо го Поставите Метла Set – Црвено, 16 x 49 cm

Vileda 158735 Супер Класичен Метла со Триаголен се Справи и Супер Duster Класичен Убедливо го Поставите Метла Set

DEN 1608.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сет содржи еден супер четка Класичен со рачка и супер четка Класичен Dustpan и Четка во Собата.Идеален за да ги покрие целиот процес на Kehrens.Супер Duster Classic е идеално се користат за непречено подови, parquet и ламинатни.Мека dustpan & четка во собата за лесно и темелно отстранување на прашина, crumbs и косата без да остават било остатоци.Особено се препорачува за алергија на страдалниците, како не Staubaufwirbeln.Стил : Класичен Метла и Убедливо го Поставите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата