.

.

Мини Шпион Камера WiFi Мали Безжична Nanny Cam Home Security Надзор Бебе Монитор Затворен Видео Рекордер со Live Feed Телефон СТАН Далечинско Гледање Ноќ Визија за Откривање Движе?

Мини Шпион Камера WiFi Мали Безжична Nanny Cam Home Security Надзор Бебе Монитор Затворен Видео Рекордер со Live

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поддршка на далечинско гледање видео преку паметен Телефон, Таблет или КОМПЈУТЕР.Ако имате било какви прашања во врска со употребата на нашите мини скриени Wifi камера, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Боја : Црна Функција : Поддршка за Wi Fi, Видео, Камера, Јамка Снимањето, Движење Откривање,Инфраред Ноќ Визија, Време Дисплеј Спецификација : Резолуција : 1080 P / 720 P / 640 P / 480 P Видео формат : ASF формат на Слика : JPEG Број на рамки : 30fps агол на Гледање : 150 степени формат на Компресија : H. 150 степен широк агол леќа нуди голем приказ на опсег за да ги надгледувате вашите грижи. 【1080 P Резолуција & 150°Широк Агол】 : Усвојување на квалитетот 2.Покажува дека ресетирате беше успешна.Вметнете вклучени 32 G SD картичка(ве Молиме, формат SD-картичката првиот пат кога ќе го користите) 3.Да се внимава на вашиот дом, канцеларија или семејството како housekeeper или дадилка cam 24hours/7days.4 GHZ Wi Fi Конекција】 : Оваа мини камерата е само 2,4 GHZ, може да се живее стримувате сите ваши видео записи преку телефон или таблет Стан (IOS и Андроид Достапни) за далечински видите кога ќе го напуштат домот.0 ПРАТЕНИК image sensor, нашата камера може да фотографирате 1920 x 1080 P видео на 25fps со висока репродукција на боите. 【Инфра-Црвена Ноќ Визија】:Изграден во премиум 6 високо-придвижуван инфраред LED - светла ја испорача одлична ноќ визија опсег до 5m далеку во слабо осветлување на животната средина, дури и во темнината.Совршен за housekeeper, nanny cam, бебе камера, пет камера.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Покрај тоа, таа, исто така може да се користи како автомобил видео камера, куче/пет камера, бебе монитори или антенски акција камера.Движење или Звук за откривање на датотеки ќе бидат зачувани во Телефонот СТАН Облак, и на Микро SD картичка(Max 32 G,) стандардно ако вметнување на картичката.Поврзување на напојување и долго притиснете го копчето за 5 секунди 4.Преземете "V380 Про" СТАН, на вашиот телефон 2.Долго притиснете го "MODE" копчето за ресетирање за 5 секунди, а индикатор светлото ќе се претвори во црвена и сина светлина.Краток опсег врска(Врска на далечина : внатрешна : . 【Движење Откривање со Аларм Известување】 : Кога движење е откриен, ова Wi Fi мини камерата ќе испрати предупредување порака на вашиот телефон. 264 време на Снимање : повеќе од 1 час и време на Полнење : 2-3 часа Упатствата за употреба : 1.Моќ извира покриени од еден ден.

Кон својствата

Resolution:
1080P / 720P / 640P / 480P Video format

Најдобри предлози во категоријата