.

.

Чист Бакар Јазик Почисто - Наместете го на 4 Парчиња

Чист Бакар Јазик Почисто - Наместете го на 4 Парчиња

DEN 132.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Чист Бакар Јазик Scraper.Посебно НЕ-GAGGING дизајн - ќе се исчисти целата јазик со благ мозочен удар или две, НЕМА ОСТРИ РАБОВИ.Овие се ергономски дизајниран Јазик Четки и такви кои од мозочен удар број 3 или 4, твојот јазик и вашиот здив се свежи.Ќе трае цел живот - само повремено брис со лимонов сок за да се отстрани оцрни ако сакате.Бакар јазик scraper доаѓа со флексибилни држи рабови, така што ќе може да го прилагодите опсегот и начинот на користење на него.Тоа е лесно прилагодливи за да се вклопи во вашата уста и чистење на целата јазик ефикасно.На Proceof чистење на јазикот потекнува од еден од светските најсофистицираните и моќен ум-тело здравствени системи.Ајурведата е холистички пристап кон лекување што е повеќе од 3000 години стари.Чистење на јазикот е сега се потврдени од страна на науката како најдобро познат начин за да се ослободи вашиот јазик,100% Чист Бакар Јазик Scraper.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата