.

.

DELIA Педикир Столче Прилагодлива Висина 14 до 17, Професионални Ноктите Салон Спа Педикир Столче, Црна, Сет од 2

DELIA Педикир Столче Прилагодлива Висина 14 до 17, Професионални Ноктите Салон Спа Педикир Столче, Црна, Сет од

DEN 840.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Солидна челична конструкција со хром позлатен заврши.Ергономски backrest дизајн обезбедува удобност додека работат долги часови.Молчи лесно се тркалаат рициново тркала.Минимална собранието е потребно.Прирачник вклучена и монтажа на видео достапни.Прилагодлива висина : 14" до 17" од подот до врвот на седиштето.На DELIA Педикир Столче е дизајнирано за стил, но нема ништо во удобноста на одделот.Дијамант tufted крои се позлати на висока густина пена за фирма назад поддршка преку долго педикир сесии.Оваа столица е достапно во 5 бои за да ги истакнуваат било салон décor, со широк седиште, и тешки пневматски пумпи.Ова столче парови совршено со појавување на DELIA Клиент Стол.Оваа Педикир Столче ве става на само правото на висина за да се создаде совршен педикир, особено бидејќи може да се прилагоди од 13 и 15 инчи.Фирмата назад чува на вашиот ' рбет, во соодветна форма и на поместена седиште перница ви дава удобност за времетраењето на именување.Пет тркала направи тоа лесно да се scoot поблиску до вашиот клиент или да лизгате низ салонот.На полиран хром рамка и елегантен дизајн ќе се вклопуваат во секој салон, и acetone-отпорни винил перници ќе се спречи spills или drips од уништува вашиот столицата.Изберете од повеќе различни бои или да ги собереш еден на секој да создаде забава атмосфера која одговара на вашата виножито на лак бои.Бои : Црна, Кафе, Cappuccino, Темноцрвена, Бура во Сива боја.Сет од 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата