.

.

NonEcho Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за правилно поставени од не ' Рѓосувачки Челик за Кујна Бања Туш & Балкон Лепило Не Дупчење

NonEcho Хартиена Крпа Држачот за Ѕид за правилно поставени од не ' Рѓосувачки Челик за Кујна Бања Туш & Балкон

DEN 379.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

▶►СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ МОЌ т инсталирање на non-мазна ѕид, боја на ѕид или paperwall.Бидејќи сраснување е многу силна, така што би можело да остави белег на груба слика ѕидови или позадина кога отстранување.Прво, нежно откине по должината на работ, ве молиме да не се повлечат или влечете.Ако е налепница со прашина, песок, глина или хартиени крпи ткиво, што може да се мијат со вода.Потоа сушете.После тоа, можете да повторна употреба на било каде ви се допаѓа. 2* Хартиена Крпа Држачот. 2* Лепило Sitcker.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата