.

.

BobbyPet Нерѓосувачки Челик Куче Маче Јадење Whelping Weaning Јадења Фидер 11.8 инч (2 Парчиња)

BobbyPet Нерѓосувачки Челик Куче Маче Јадење Whelping Weaning Јадења Фидер 11.8 инч (2 Парчиња)

DEN 522.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно.Тешки.Без совет.Без мирис.Anti-oxidant.Отпорни на корозија.Отпорно на гребење.Висок сјај мазна површина може да се избегне јазик од тоа да биде изгребани.Екстра Дијаметар : Екстра дијаметар им овозможува на сите домашни миленици многу простор да јадат без да се борат за соба во обичен сад.Тоа е костим за големи одгледувачот, може да се вклопат за 6 puppies.Исто така, можете да заштедите пари за купување многу чаши за секој и да ги зачувате вашите време со чистење јадења.Ниска rim & Широк рабовите : Ниска rim им овозможува на хранење порелаксирана.Тоа е многу полесно за домашни миленици да се постигне, ефикасност за weaning домашни миленици.Широк раб може да се избалансирани тежина дистрибуција.Не се во можност да ја нарушат на сад воопшто.Воскресна центар : домашни Миленици hogging на храна со ставање на неговите шепи во сад.Овој пад до центарот не запре што ја јадење, но, секако, го забавија нив.Поставените центар, исто така, им помогнам на храна во близина на надворешниот раб што го прави миленици лесно да стигнат до храна.Пластовидно : Овие чинии може да гнездо и за чување ако имате повеќе од еден.Не грижи за просторот,лесно за travling исто така.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата