.

.

Гласник Торба за Мажи 15.6 Инчен Платно Лаптоп Компјутер Торба Кожа Briefcase

Гласник Торба за Мажи 15.6 Инчен Платно Лаптоп Компјутер Торба Кожа Briefcase

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

8 фунти / 1. * Овој лаптоп гласник торба е совршен satchel торба што не сакате да ги пропуштите. 1 * таблета оддел за заштита;.Се применуваат крем/влага лосион на кожа површината,како и употреба на мека крпа за да ја заврши на издржување. 1 * задниот џеб со патент за книги;2 * џебови со магнетни прилепува за лесен пристап;2 * странични џебови за мали шишиња и чадор;.Назад рака може да се користи како рачка, обесени на мотор или точак, налага тоа да се носат на багаж. 1 * zip џеб се спречи вашите важни предмети од намалувањето исклучен;. 2 * странични џебови за мали шишиња и чадор;.Никогаш не дозволува водата да се впие во вашата торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата