.

.

Topthink Сестра, ќе Бидат Таму за Вас-Керамички Накит Носителот Прстен Јадење Trinket Послужавник за медицинска Сестра-Благодарност Подарок За медицинска Сестра-Роденден

Topthink Сестра, ќе Бидат Таму за Вас-Керамички Накит Носителот Прстен Јадење Trinket Послужавник за медицинска

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

❤ Мали ситните не се вклучени. ❤ Прстен Јадење Големина/Материјал : 4.1"L x 4.1"W x 0.8"H. Овој прстен јадење е Направена од одличен квалитет глазирани керамички,Златни линии на рабовите. ❤Текст напишан во сад : " Роднини по крв,Сестри од страна на срцето,Пријатели по избор".Текстот и модел се многу цврсти, и ќе не носат надвор, дури и по подолга употреба. ❤Исклучителна Пакување : Добро спакувани со еден меур торба, две парче на сунѓерот и една бела подарок кутија.Стилски и елегантен пакување.Во текот на изразат испорака процес, ова пакување може и заштита на прстен јадење. ❤ Изненадување подарок За Неа : Овој уникатен прстен јадење е специјално дизајниран за девојки или жени.Тие треба добро место да ги задржат своите накит, кога тие не се носи нив.Ја напушти прстен сад на салон,мијалник,биро или ноќната да се одржи на прстени,Еластична венчиња,конска опашка носителот,ѓердани,белегзии,обетки,види и други парчиња накит без да се грижиш за губење на нив.Совршено декоративни подарок за канцеларија,дома,спална соба,купатило,кујна.Овој исклучителен подарок прави нејзиниот живот повеќе уредни и елегантен.Ова е накит лента со злато на rim, спакувани во бела подарок кутија.Тоа е специјално дизајнирана за девојки или жени.Овој подарок служи како потсетник за подарок, кажувам неа, за вашата љубов и грижа за неа, тоа е најдобар избор како подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата