.

.

SLATIOM Полу-Затворени Мачки Отпадоци Кутија Тоалет домашно Милениче Мачка Тоалет Чисти Слив Тоалет Обука Inodoor Производи за домашни Миленици

SLATIOM Полу-Затворени Мачки Отпадоци Кутија Тоалет домашно Милениче Мачка Тоалет Чисти Слив Тоалет Обука Inodoor

DEN 4608.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Пластика.Функција : Полу-затворени.Тип : мачки.Домашно милениче тоалет тип : отворање.мачките тоалет кутија : пластични мачки тоалет обука.Материјал : Plastic Feature : Полу-closed Type : cats Hollow анти-падот песок педалата мачка ѓубре не leak Two-парче двоен слој за дизајн на монтажни и лесно да се clean Cleaning е побрзо, полесно и побезбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата