.

.

Floranea 100 компјутери 18 мм Безбедност Иглички Мали Метални Средување на Прицврстување Игли за Office Home Art Занает Проект за Шиење Накит Одлуки Ткаенина DIY Користи Прибор з

Floranea 100 компјутери 18 мм Безбедност Иглички Мали Метални Средување на Прицврстување Игли за Office Home Art

DEN 138.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал – овие мали безбедност иглички се направени од врвен квалитет метал, кој е здрав, трајни, не е лесно да се скрши,.Количина – доаѓа со 100 компјутери безбедност игли со складирање кутија, лесен за носење и чување.Големина на иглички мерка 0.7 инчи во должина и 0.18 инчен во широк, ве молиме бидете сигурни дека големината пред купување.Апликација – Широко се Користи : Може да се користи за многу предмети, како што се облека, јоргани, чорапи, ќебиња, бебе пелени, накит и занаети, фиксна џемпери, шалови, персоналните облека, итн., е совршен за шиење марко и накит занаети.Предност-безбедноста иглички имаат безбедност заклучување на крајот на иглички за да се покријат со остриот крај.Само користење на игли quilting, шиење, она што некогаш сте го сакате.Изработка на вашата работа за полесно со помош на нашата безбедност на иглички.Спецификација : Рамка : 0.7 x 0.18 inch Material : metal Color : black Quantity : 100 pcs Note : Челик поени е исклучителна, ве молиме да се справи со грижи и да го стави и по употреба.Мали дела, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца под 3 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата