.

.

Патување Четка за заби Случај со 4 Чаши - 4 Во 1 Четка за заби Носителот Поставена Четка за заби Контејнери - Патување Четка за заби Комплет за Кампување,Бизнис Патува?

Патување Четка за заби Случај со 4 Чаши - 4 Во 1 Четка за заби Носителот Поставена Четка за заби Контејнери - Патување

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

*【Подарок за Жените】На патување четка случај е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР+ABC материјал, и да се згусне заштита на животната средина материјал, безбеден и издржливи.Тоа е убава како Божиќ подарок за мажите и жените, и е добар избор за порибување stuffers. *【Монтажни Дизајн】4 во 1 четка за заби првенство, лесно да се отвораат и затвораат.патување четка за заби комплет има многу голем капацитет кој е погоден за семејно патување.Патување четка за заби случај носителот не само зачувување на објекти, но исто така и како чаши за да се четка забите(надворешниот чаши) или да се напие вода(внатрешно чаши). *【Добра Запечатување】Помага да се заштити вашата четка за заби и предмети, да ги задржи вашите заби сува, и го издржат удари време на патувања. *【Спецификација】Големина : 22*7.5 cm/8.6*во 2.9 (H*W ).Тежина : 235g, тоа е толку лесни што може да се носи насекаде.Нема проблем да ги зачувате електрична четка за заби/паста за заби/мала крпа. *【Широко Апликација】Светлина во тежина, компактна големина, добро се вклопува во вашиот ранец/куфер и зазема мал простор, идеална за дома, на училиште, бизнис, надворешна пешачење, кампување, патување.Топло Совет : може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.Секое утро треба да се започне со виталност.Ако не сакате да го користите на хотелот toiletries кога сте во патувањето.Што ви треба е Патување Четка за заби првенство.Четка за заби капакот на држачот може да се користи од страна на 4 луѓе најмногу да се исполнат за перење потреби на семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата