.

.

ProElife Заштитни Случај Носителот Светкавиот Сјајот Покритие за AirTag Apple 2021 Додатоци Keychain Јамка, Мека Кристално Јасна TPU Keyring Заштитник Анти-Загуба Држачот за Клучеви, Р

ProElife Заштитни Случај Носителот Светкавиот Сјајот Покритие за AirTag Apple 2021 Додатоци Keychain Јамка, Мека

DEN 95.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[Компатибилен со : ] 2021 Apple Air Tags (A2187) пронаоѓач tracker.ВНИМАНИЕ : Airtags не се вклучени во вашиот пакет. [Материјал : ] Овој случај е направен од висок квалитет на TPU материјал, и тоа е перат и еднократно за да се избегне прашина и нечистотија се држи на случајот, без сигнал за слабеење на Air Tags.Сјае заштитни случај е мода и убава. [Повеќе права за Air Tags] Овој заштитен носителот може да се спречи вашиот Airtags од гребнатини и депонија.Шупливи-out дизајн минимизира слабеењето на звук кога Air Tag го прави звук. [Прецизни-сечење & точно : ] овој случај е специјално обликувани и произведени на квалитетот на располагање за Airtags.Флексибилни, оваа маска е лесно да се примени и да ги отстрани за чистење. [Апликации : ] Овој случај има нерѓосувачки челик копче-прстен за бесење лесно на ранец, лаптоп ракав случај, автомобил, паричник, пет прстен или багаж.Опис : Компатибилен со : 2021 Apple Airtags пронаоѓач tracker Пакет содржина : 1 buc TPU случај со клуч-прстен (боја покажува како слики) (НЕ Airtags вклучени) Овој случај е специјално обликувани и произведени на квалитетот на располагање за Airtags.Флексибилни, оваа маска е лесно да се примени и да ги отстрани за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата