.

.

Wella EIMI Термички Стил и Производи за Топлинска Заштита и Анти-Frizz за Коса, Лосиони & Спрејови

Wella EIMI Термички Стил и Производи за Топлинска Заштита и Анти-Frizz за Коса, Лосиони & Спрејови

DEN 1051.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој професионален спреј за коса со своите две-фаза формула е дизајнирана за да се заштити коса, при додавање на мазност и природни задржете.Фаза 1 на EIMI спреј ја храни косата и дава топлина заштита до 220°C, додека фаза 2 остава косата мазна за беспрекорно сјајна резултат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата