.

.

Bobrick Б-2621 3-1/8 - 3-13/16 Длабочина, Од Не ' Рѓосувачки Челик Класична Серија Површина Поставена Хартија Пешкир Фармацевт

Bobrick Б-2621 3-1/8 - 3-13/16 Длабочина, Од Не ' Рѓосувачки Челик Класична Серија Површина Поставена Хартија Пешкир

DEN 1194.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сатен-заврши нерѓосувачки челик.Укина 200 C-пати или 275 multifold крпи мерење 3-1/8" да 3-13/16" длабоко без приспособување или адаптери.Вратата има knob latch и пијано-зглоб.Укина 200 C-Пати или 275 multifold пешкири (3 1/8-Инчен 3 13/16-Инчен) без корекција или адаптери.Вратата има knob latch и пијано-зглоб.Може да нареди Towel Mate Додаток(Дел# 262-130) да издава multifold хартиени крпи за мерење 2-1/2-Инчен да 3-3/16-Инчен длабоко, едно по едно време.Нерѓосувачки Челик Изградба.Класична Серија.Опис на производот Површина поставена хартија пешкир фармацевт ќе биде тип-304 од не ' рѓосувачки челик со сите-заварени изградба; изложени површини ќе се сатенски финиш.Вратата ќе се обезбеди за да се кабинет со целосна должина не ' рѓосувачки челик пијано-зглоб и опремени со knob latch.Хартиена крпа лента ќе имаат hemmed отворање да се издаваат хартиени крпи без кинење.Единица ќе биде способен за издавање 200 C-пати или 275 multifold хартиена крпа.Мерки 10-3/4" Ширина од 7-1/8 висина од 4" длабочина.Од Производителот Површина поставена хартија пешкир фармацевт ќе биде изградена на 22-мерач, тип-304 од не ' рѓосувачки челик со сатенски финиш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата