.

.

Essentials самолепливи Еластична Лигавче Носителот-SBH - 250 компјутери

Essentials самолепливи Еластична Лигавче Носителот-SBH - 250 компјутери

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направен од лесен elasticized влакна со самолепливи рабови.Нема Остри рабови или ладна синџир чувства.Се водат за да се вклопи.За еднократна употреба, ја Елиминира потребата да стерилизирате. 250/кутија.Направен од лесен elasticized влакна со самолепливи рабови за лесно се лепи на безбедно лигавче носител е вашето решение за еднократна употреба. 250 по кутија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата