.

.

TRUNDISAN Покрена Мачка Храна Чинии,Керамички,Еден Хранење Сад, Покачен Мачка Сад Навалена Хранење Јадења за Внатрешна Мачки или Кучиња,11 оз,со Блек Метал Стојат,Стрес ?

TRUNDISAN Покрена Мачка Храна Чинии,Керамички,Еден Хранење Сад, Покачен Мачка Сад Навалена Хранење Јадења за Внатрешна

DEN 398.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【КЕРАМИЧКИ КУЧЕ ЧАШИ】Направени од издржлив и храна одделение порцелан,со добро избрани се изедначи површината,лесно да се чисти,машина за миење садови безбедно,со наслов метал стојат,направете ја вашата Kitty & Кутре јадење или пиење повеќе удобно,добро за вашите миленици' здравје. 【КРЕАТИВНИ И НЕ се ЛИЗГА МЕТАЛ СТОЈАТ】На стојат и куче храни сад е поставена, може да се стави заедно или да ги користите на сад само,лесен за миење и додавање на храна.Стојат може да сместени на двете страни,покажува различни агли,со што се намалува притисокот врз милениче зглобовите и стомакот. 【ДИМЕНЗИЈА】Целокупната мери 5.5" дијаметар x 3.5" висина, 11oz капацитет,оваа мачка чинии за храна и вода,е доволно да се одржи еден оброк-со големина на дел од мачка храна или мало куче храна.Погоден за puppies и мачиња.Совршен за одржување суво kibble, мокра храна, третира, или вода. 【ПОМАЛКУ НЕРЕД, ЉУБОВ ЗА МАЧКА】мачка храна чинии е тешка доволно и стабилна база прави за безбедна за јадење без неред од ѓубрето над.На matel стојат може да се спречи вашето домашно милениче од тропа во текот на сад,чувајте го чисти подот. 5 : Ако користите миленичиња јадења да се одржи мокра храна ,ве молиме исчистете ги по секоја употреба.Мачките се многу чувствителни на мирис,и тие не ми се допаѓа да јаде или пие од валкани чинии,исто така, не е добро за нивното здравје.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата