.

.

Рака Хидратантна Маска-3pk,Интензивна Reparing Рака Ракавици,Природна Терапија Рака Спа Третман,Exfoliating Маска за Сува, Крек Раце,Бебе Мазна, Мека на Допир Раце, Хијалуронс

Рака Хидратантна Маска-3pk,Интензивна Reparing Рака Ракавици,Природна Терапија Рака Спа Третман,Exfoliating Маска

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【НАВЛАЖНУВАЧКИ & НЕГУВАЊЕ】-рака маска содржи голем број на природни растителни есенции и изобилство биолошки активни клетки молекули, кои нежно се раствора стариот мртвите клетки на кожата, длабоко хидрира и ја храни ноктите од корени, подобрување на рака одбрана и само-поправка способности.Содржи природни витамини за да се направи calluses/груба кожа на рацете меки и мазни. 【REPAIR & EXFOLIATING 】-Благотворно и навлажнувачки рака маска , длабоко придавам влогови и поправка на вашиот оштетена, сува и испукана кожа.Зајакнување и поправка на вашиот оштетени ноктите, омекне кутикулите, да ги отстраните мртвите кожата и calluses. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】-Каде и да сте во канцеларијата или дома, тоа е практично да ги применуваат,Специјално дизајнирани ракавици за да се потопи во вашите раце е кожата-пријателски, убава и слободни, сурфање на Интернет, го прават работа, играње со мобилни телефони додека уживате во вашата страна убавина нега. 【МАЗНИ и ФИНИ ЛИНИИ】-Фирма вашата кожа за младешки сјај.Природни ботанички екстракти активирана на базалните клетки на кожата, што може да помогне за намалување на фини линии.Тоа исто така го успорува намалување на колаген што доаѓа со годините, па вашите раце изгледа помлада подолго. 【СПА КВАЛИТЕТ ТРЕТМАН】-корејски козметички производи се познати по нивните кожен терапија третмани кои навлезат длабоко во кожата да се врати на влага.Оваа страна маска има ефект на обезбедување на анти-стареењето ефекти.Големина : лаванда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата