.

.

YIJU 10pcs Бела Силикони Бебе Pacifier/Атарот за NUK/Адаптер О Прстени

YIJU 10pcs Бела Силикони Бебе Pacifier/Атарот за NUK/Адаптер О Прстени

DEN 142.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Боја : Бела.Надворешниот Дијаметар : Прибл.29mm.Материјал : Силикон.Тоа е погодно за мајка да ја користите.Внатрешен Дијаметар : Прибл.21mm.Опис : - Материјал : Силикон - Боја : Бела - Внатрешен Дијаметар : Прибл.21mm - Надворешниот Дијаметар : Прибл.29mm - Тоа е погодно за мајка да се користи - за меки силиконски лесно да се додадат на детето утешителот и облека - На maxium големина лента дека тие можат да се сместат е 20mm Package Вклучува : 10 x Копчиња стил Pacifier Клипови Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата