.

.

Fashewelry 20Pcs Platinum Железо Тешки Безбедност Иглички 2 Инчен со 3 Циклуси Метал Kilt Иглички сврзувачки елементи за Brooch Одлуки Ќебе Плетени Ткаенини

Fashewelry 20Pcs Platinum Железо Тешки Безбедност Иглички 2 Инчен со 3 Циклуси Метал Kilt Иглички сврзувачки елементи

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : за 52mm долго, 15mm широк, дупка : 2~4mm, Pin : 0.5 mm.Пакет : 20pcs/торба; боја : platinum; Материјал : железо.Овие убави kilt иглички имаат три дупки/циклуси и се многу силен и здрав.Одлични за создавање на брошеви, lapel игли, boutonnieres и булчински иглички.Го користите во вашиот накит или додатоци дизајни - облагородување една рачна ташна, користете еден како keyring, или на вашиот kilt, како салфетка прстен или да се соберат лесни drapes.Прикачите ваш сопствен комбинација на монистра и/или привлечност со headpins, eyepins и се фрламе прстени за да се направи игли со личноста и стилот.Овие направи големи подароци!.Со екстра остри pin, тие лесно може да се вметне во вашиот разни предмети.Со 3 дупки, можете да ги красат kilt pin со монистра, привезоци, dangles, камења, бисери, шарм, ситните, tassels и повеќе да се создаде персоналните додаток.Функција на заклучување на врвот, тие не се лесно да се отвори и да се спречи pin од повреда или оштетување на вашиот припаѓа, се безбедни за употреба.Материјал : Iron Quantity : 20pcs/bag Color : Platinum Dimension : За 52mm долго, 15mm широк, дупка : 2~4mm, Pin : 0.5 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата